Gminny Ośrodek Kultury

w Luzinie

Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież w XX Powiatowyn Konkursie Wokalnym w Luzinie

TALENTY WOKALNE19

„Smacznie i tradycyjnie na kaszubskiej drodze”

Konkurs dotyczy tradycyjnych potraw lokalnych, które mogłyby się stać wizytówką obszaru LGD „Kaszubska Droga”

Regulamin i karta zgłoszenia w zakładce do pobrania/regulaminy.

IMG 7444B

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych
i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Niech te święta spokój Wam przyniosą,
a radość chodzi za Wami krok w krok.
Niechaj dostarczą tyle optymizmu,
by starczyło na cały Nowy Rok.
           składa
Dyrektor wraz z pracownikami
Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie

IMG 4616a

Jesteś fanem rodzinnej zabawy? Chciałbyś zapoznać swoje dzieci z historią w zabawny sposób? A może lubisz wyzwania? Zapisz się na Rodzinną Grę Terenową "Niepodległa na Kaszubach" już dziś. Wyruszymy na luziński szlak w poszukiwaniu śladów historii. Bez ograniczeń wiekowych! Bez opłat! Zabierz mamę, tatę, babcię, wujka, siostrę i kogo tylko chcesz!

Uwaga! Do udziału w zabawie potrzebny jest smartfon z systemem Android lub iOS, ponieważ wykorzystamy aplikację Actionbound.

Zapisy: osobiście w bibliotece, telefonicznie (58)678-20-86, mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeśli macie pytania, służymy odpowiedzią.

NiepodlegaBIBLIOTEKA